SHAKESPHERE Cooler Shaker Tumbler (700 ml)

Značka: ShakeSphere
990 Kč
Skladem (>5 ks)

ShakeSphere COOLER Shaker Tumbler  (700 ml)

Novinka od ShakeSphere - super odolný cooler-shaker, je ideální pro proteinový koktejl, který byste si měli dát po tréninku!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není divu, že jsme byli jmenováni Best Protein Shaker 2019 organizací Men's Health a již jsme obdrželi několik ocenění, díky nimž je náš Tumbler považován za nejlepší šejkr na současném trhu.

Mezi dvojitými stěnami tohoto Tumbler Cooler Shake jsou gelové kapsle bezpečné pro potraviny. Když Shaker umístíte na několik hodin do mrazáku, gel zmrzne a mezi zmrazenými expandovanými gelovými kapslemi se zachytí ochlazený vzduch.

Chladicí systém udrží váš nápoj déle studený.

Protože v šejkru nejsou žádné rohy, po dopití v šejkru nic nezůstane.

Žádné zbytky prášku nezabraňují hromadění nepříjemných pachů, které se tvoří, když nerozpuštěný prášek zůstane v rozích tradičního šejkru.

BPA FreeBPA Free: absolutně zdravotně nezávadná láhev

ShakeSphere COOLER Shaker Tumbler  (700 ml) šejkr neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík BPA (BPA Free). Díky tomu ho bez problémů mohou používat i vrcholoví sportovci. Hlavní uzávěr a závit jsou velmi precizně pasované. Nehrozí tedy to, že s lahví zatřepete a přes závit začne koktejl utíkat. Do shakeru se vejde celkem 700 ml tekutiny. Naprosto ideální.

Pamatujte, že není vhodný do myčky, ale lze jej umýt ručně během několika sekund s trochou vody.

  • Kapacita shakeru: 700 ml.
  • Šejkr je absolutně zdravotně nezávadný (BPA Free).

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hmotnost: 1 kg