Broušení bruslí

 

Naše firma provádí broušení bruslí v Brně a Kuřimi na profesionálních stroji firmy BLADEMASTER & PROSHARP. Brousíme jakékoli brusle,brusle hokejové, brankářské, dětské i krasobrusle.

O broušení bruslí se u nás stará Tým Servis – tým, který má dlouholeté zkušenosti s broušením a získané vědomosti doložené certifikátem jedné z nejlepších firem světa v tomto oboru, firmy BLADEMASTER.

Jako jedni z mála v České republice brousíme brusle metodou BFD, díky které jsou nože podstatně rychlejší a hráč může dělat ostřejší oblouky.

 

BANNERY PROFILY

 

Metoda BFD (Flat Bottom) je nový revoluční způsob broušení bruslí. Při broušení se tvoří nový tvar spodní části nože, v průřezu to vypadá tak, že nůž není uprostřed broušený do kulatého žlábku, ale do hranatého zlomu.

Místo klasické brusky s jedním kotoučem se používají dva: první běžný a druhý menší diamantový, který poté dolaďuje tvar žlábku.

„Brusle se tolik neboří do ledu. Spočítali jsme, že rozdíl proti klasické metodě je až 70 %. Hráči mohou jezdit rychleji a dělat prudší oblouky.“ BFD metoda se už ujala i v některých týmech NHL.

V metodě BFD je budoucnost broušení. Tuto metodu používá i stále více extraligových hráčů.

Další službou je PROFILOVÁNÍ nožů bruslí (runnerů). Profilování je vybroušení tvaru nože (kolébky), v dnešní dobe již nutná součást vybavení hokejisty. Při profilování používáme jak brusku BLADEMASTER Platinum PLA5VSV, tak i Prosharp AS 2001 ALLPRO-SC.

Firmy BLADEMASTER & PROSHARP jsou kanadská & švédská firma zabývající se broušením bruslí již dlouhou řadu let. Hlavním cílem těchto firem je nabídnout zákazníkům vždy nejlepší produkty a servis, které splní a překročí jejich očekávání.

 

CENÍK:

STANDARDNÍ BROUŠENÍ BRUSLÍ

Hokejové 100 Kč
Poškozené 130 Kč
Brankářské 130 Kč
Krasobluslařské 130 Kč
Nové 130 Kč

 

BFD BROUŠENÍ

Cena za pár 150 Kč

 

TEPELNÉ TVAROVÁNÍ

Cena za pár 500 Kč

 

NÝTOVÁNÍ

Nýtování bruslí (1 pár) 200 Kč
1 nýt obyčejný 10 Kč
1 nýt měděný 50 Kč
Odnýtování (1 pár) 200 Kč

 

VÝMĚNA OČEK

1 očko 20 Kč

 

la-kings-pla3custom