KOLEČKO LABEDA ADDICTION GRIP - ORANŽOVÁ

390 Kč
Skladem (>5 ks)
Vyberte velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolečka Addiction jsou navrženy pro dobrou přilnavost, vyšší rychlost točení koleček a větší životnost. Mají tvrdší vnější a vnitřní uretany, které Vám pomohou při pohybu na ploše. Speciální jádro koleček Addiction umožňuje tvrdším uretanům ohýbat se a stlačovat při bočním zatížení, tudíž budete mít výhodu u brždění a odrazech. Ideální pro hráče od 86 kg nahoru.
 
DOPORUČENÁ HRACÍ PLOCHA:
 
Sportovní hřiště, plastové dlaždice, in-linové hřiště
 
POKYNY PRO VÁHU:
 
Doporučeno pro hráče s 86 kg a více.
 
*Lehčí hráč, než je doporučená hmotnost, si může vybrat kolečko určené pro těžší bruslaře, pokud má pokročilé bruslařské dovednosti, aby stlačil kolečko natolik, aby přilnulo k povrchu bruslení. To umožní hráči zvýšit a maximalizovat rychlost bruslení.
 
MOŽNOSTI VELIKOSTI:
 
76 mm
 
TVRDOST KOLA:
 
Grip Plus (Stejný vnější povrch jako Grip, ale s tvrdším vnitřním jádrem pro lepší opotřebení a rychlost odvalování)
 
Tvrdost koleček je obecným vodítkem, jaká kolečka by si hráč měl vybrat, na základě hmotnosti hráče a úrovně bruslařských schopností. Hráč si může vybrat kolečko určené pro těžší nebo lehčí bruslaře. To umožní hráči zvýšit a maximalizovat přilnavost a/nebo rychlost kolečkových bruslí. Kolečka jsou určena pro hráče s pokročilými bruslařskými dovednostmi, kteří potřebují, aby kolečka dostatečně stlačili, nebo hledají měkčí kolečka pro maximalizaci přilnavosti na bruslařských površích. Volba jedné z nich může způsobit prodloužené nebo předčasné opotřebení.