HOLENĚ CCM QUICKLITE 290 SENIOR

SLEVA
Značka: CCM
2 390 Kč –20 %
6B625A25 1233 439A 941C 3FD7DA70DB55
2 390 Kč –20 % 1 890 Kč
Skladem (2 ks)
Holeně CCM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Druhá nejvyšší řada holení QuickLite

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavba

Pokud hledáte holeně, které mají užší střih a zároveň jsou extrémně lehké, tak holeně CCM QuickLite 290 plní tyto atributy do puntíku přesně. Holeně CCM QuickLite 290 krásně obenou nohu a také skvěle drží díky jejich užšímu střihu. Co se týče váhy, tak je opravdu pecka, jelikož jste perfektně chráněni a zároveň si připadáte jako byste na nohou ani žádné holeně neměly. Stejně jako top model, holeně CCM QuickLite, tak i holeně CCM QuickLite 290 mají vnitřní odnímatelnou vložku s Dry Foam technologií, která velice rychle vysychá.

Ochrana

Oproti nejvyššímu modelu nemají holeně CCM QuickLite 290 žádné rezervy. Vnitřní pěny sice nejsou v HD provedení, nicméně PE pěna je taktéž top třídou a skvěle tlumí nárazy. Přední část z anatomického plastu j samozřejmostí. Díky vnějšímu perfrování na přední a vnitřní straně jsou holeně extrémně lehké a rychle odvádějí přebytečné teplo, pot a skvěle rozprostírají nárazovou energii od vystřelených puků. Spodní holenní část je prodloužená až pod kolenní chránič, takže další plusové body pro ochranu u holení CCM QuickLite 290.

Zapínání

Vrchní pásek Wrap Lock, který je vyšitý se mi hodně líbí. Díky tomu, že je šitý a z gumy, tak se nepovoluje a dlouho vydrží pevný jako nový. Spodní lýtkový pásek je dosti široký a pevný, takže Vám holeně CCM QuickLite 290 skvěle obepínají celé lýtko.