HOLENĚ CCM QUICKLITE 250 SENIOR

SLEVA
Značka: CCM
1 690 Kč –20 %
3D0DF1E9 1A2C 4F85 A27A 5386DDD4B830
1 690 Kč –20 % 1 349 Kč
Skladem (1 ks)
Holeně CCM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Střední řada holení QuickLite

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavba

Na holeních firmy CCM řady QuickLite, holeně CCM QuickLite 250 k nim samozřejmě patří, se mi líbí zejména jejich nízká váha a úzký střih. Když si holeně CCM QuickLite 250 nasadíte na nohy, tak si vůbec nepřipadáte těžkopádní a nikde Vám při bruslení nepřekáží. Nízká váha, tak nu už jsme si zvykli z předchozích modelů řady CCM RBZ. Vnítřní stélka je odnímatelná, takže ji můžete prát v pračcea holeně CCM QuickLite budou vonět stále jako nové.

Ochrana 

O Vaši ochranu se starají PE pěnové výstelky uvnitř holení CCM QuickLite 250. Zvenku máme klasicky tuhý anatomicky tvarovaný plast, který je perforovaný a proto jsou holeně CCM QuickLite 250 tak lehké, rychle schnou, odvětrávají a skvěle přenáší nárazovou energii od vystřelených puků nebo seker hokejkou. Z vnitřní a vnější strany lýtka je PE pěna, která je dostačující. Nastřelený puk sice cítit budete, nicméně sekera hokejkou by neměl být větší problém.

Zapínání

I když holeně CCM QuickLite 250 jsou nižší třídou, tak zapínání k nohám není vůbec špatné. Vrchní pásek, který je šitý, dlouho vydrží jako nový a holeně CCM QuikcLite 250 drží pevně na nohou. Spodní pásek je ze silné a široké gumy na suchý zip.