BRUSLE CCM JETSPEED FT2 SENIOR

SLEVA
Značka: CCM
18 490 Kč –40 %
brusle ccm jetspeed ft2 senior 1
18 490 Kč –40 % 10 990 Kč
Skladem (1 ks)
Vyberte velikost CCM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nejvyšší řada bruslí CCM JetSpeed

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusle JetSpeed FT2 jsou evolučním nástupcem první generace řady JetSpeed s jednodílným skeletem boty. Se zbrusu novou technologií LITEFRAME 360 EVO JetSpeed FT2 překonávají všechna očekávání, co se odlehčenosti a výkonu týče.

  • Inovativní technologie LITEFRAME 360 EVO posouvá výhody jednodílného skeletu boty o úroveň výš.
  • Zdokonalený tvar boty JetSpeed FT2 přesně obepne chodidlo po celém obvodu pro maximální přenos energie, čímž hráči pomáhá dosáhnout lepšího výkonu i většího zrychlení při každém záběru brusle.
  • VYLEPŠENÝ JEDNODÍLNÝ SKELET: Nová technologie LITEFRAME 360 EVO představuje evoluční pokrok oproti předchozí generaci. Konstrukce jednodílné brusle se vyznačuje tím, že nemá žádnou podešev, švy ani lepidlo v zónách přenosu energie, a na nohu hráče padne tak dokonale, jako by se s ní narodil. - METATOMICKÝ JAZYK: Nový odlehčený jazyk s asymetrickými body ohybu kopíruje tvar hráčovy nohy pro maximální pohodlí.
  • SPEEDBLADE XS1 BLACK (+2MM): Špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou nabízí vylepšený výkon, delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi. Ve srovnání se standardními noži je o 12 % vyšší pro účinnější zatáčení i výkon.