BRANKÁŘSKÉ BRUSLE CCM TACKS SR

SLEVA
Značka: CCM
12 990 Kč –23 %
brankarske brusle ccm tacks sr
12 990 Kč –23 % 9 999 Kč
Skladem (1 ks)
Vyberte velikost CCM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nejvyšší řada bruslí TACKS

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRANKÁŘSKÉ BRUSLE SUPER TACKS AS1

  • S našimi hráčskými bruslemi Super Tacks jsme způsobili naprostou revoluci, a je nejvyšší čas, abychom naše nejnovější inovace integrovali i do bruslí pro gólmany. Proto přicházíme se zbrusu novými brankářskými bruslemi Super Tacks AS1 s revolučním jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům poskytoval maximální volnost pohybu, akčnost i pohodlí.
  • TECHNOLOGIE DUAL ZONE 360 Jednodílný skelet s dvojí tuhostí je šitý na míru potřebám a výkonům brankářů. Flexibilnější horní část boty poskytuje dodatečné pohodlí i pohyblivost pro účinnější odraz. Mimořádně tuhý uhlíkový kompozit ve spodní části boty zajišťuje výjimečný přenos energie i citlivost při odrazu.
  • ASYMETRICKY TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC Snížený límec boty je vytvarovaný tak, aby brankáři umožnil hluboký ohyb při přechodu do rozkleku, extrémně rychlý přesun zpět do obranného postavení a dodal mu potřebnou akceleraci při skluzu s odrazem.
  • PROFILOVANÝ DRŽÁK ATTACK Držák nové generace s minimalistickým designem nabízí nejlepší útočný úhel ve své třídě v kombinaci s nižší hmotností a nezbytnou úrovní ochrany.