BETONY CCM PREMIER P2.9 SENIOR DETROIT 34+3

SLEVA
Značka: CCM
23 990 Kč –37 %
betony
23 990 Kč –37 % 14 990 Kč
Skladem (1 ks)
Vyberte barvu
Vyberte velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA 2018/19. 

Nejnovější řada brankářského vybavení CCM PREMIER. Betony CCM PREMIER P2.9 jsou druhou nejvyšší řadou betonů CCM a svým provedením a kvalitou se velmi přibližují TOP profesionální řadě. Betony mají spoustu skvělých vlastností, mnoho vylepšení oproti dřívějším modelům a v neposlední řadě velmi atraktivní design. 

Speciální barevný design v barvách klubů NHL.

Špičkové betony s inovovanou konstrukcí, vycházející z dnes již legendárního designu řady PREMIER. Betony jsou navrženy pro maximální pokrytí, velká rovná a hladká čelní plocha betonů má atraktivní vzhled a dovoluje lepší kontrolu a předvídatelnost odrazů puků. 

Betony mají nový tenčí profil a nové L1TECORE jádro, díky čemuž se znatelně snížila hmotnost a zlepšilo vyvážení betonů. Díky použití extrémně tuhých vnitřních pěnových materiálů poskytují betony vynikající re-distribuci energie a dovolují tak brankáři bleskovou změnu pohybu při rychlých změnách v postoji.

Nově je přepracovaná konstrukce vnitřního kanálku pro lepší a hlubší usazení nohy i systém zapínání. Zapínání je maximálně zjednodušeno, zůstal pouze podkolenní elastický pásek na suchý zip, lýtkový řemínek byl nahrazen širokým, 2" (5 cm) elastickým pásem se zapínáním na suchý zip a jediný kožený řemínek se zapíná pod brusli. Nový systém zapínání a zesílená pěnová vrstva u kolenní plochy poskytuje brankáři větší komfort při rozklecích a zmírňuje napětí v kolenním i kyčelním kloubu.